Volkan Harbi

Volkan HARBİ

VÜCUT GELİŞTİRME ANTRENÖRÜ

Yaklaşık 11 yıldır çeşitli spor salonlarında fitness ve vücut geliştirmeyle profesyonel olarak ilgilenenen Volkan Hocamız, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'ndan; 2.Kademe Antrenör, 1.Kademe Antrenör Yardımcı ve T.V.G.F. Personal Training (Kişisel Antrenman) Kursu belgelerine sahiptir. Sen de Volkan Hocamızla fitness, crunch ve bodyfit derslerine katılmak istiyorsan, Trio Athletic Club'a gel!

Utku TÜRK

PERSONAL COACH

12 yıllık spor hayatının 6 yılını profesyonel milli futbolcu olarak geçiren Utku Hocamız; spor anatomisi, kinesiyoloji, kişisel gelişim ve beden dili eğitimlerini tamamlamış, ayrıca üst düzey performans antrenörleri ile çalışmış, farklı kulüplerde antrenörlük ve koçluk deneyimi kazanmıştır. Sen de Utku Hocamız ile spinning dersine katılmak istersen adresin Trio Athletic Club!

Emin GÖKTAŞ

PILATES ve FITNESS EĞİTMENİ

7 yıllık fitness , 2 yıllık pilates ve kurumsal spor salonlarında antrenörlük deneyimine sahip olan Emin Hocamız, ayrıca Türkiye Jimnastik Federasyonu 1.Kademe Yardımcı Antrenörlük Belgesi, Pilates Coach Biyomekanik ve Postür Analizi Sertifikası, Beslenme ve Diyet Analiz Sertifikası’na sahiptir. Sen de Emin Hocamız'dan fitness ve pilates eğitimi almak istiyorsan Trio Athletic Club’a gel!

Sinem KARAKAYA

PILATES EĞİTMENİ

2 yıllık spor hayatının 6 senesini profesyonel voleybolcu olarak tamamlayan Sinem hocamız, çeşitli kurumsal spor salonlarında çalışıp fitness ve pilates alanında kendini geliştirmiş olup aynı zamanda anatomi, fizyoloji ve spor bilimleri alanında bir çok eğitimini tamamlamıştır. Sende Sinem hocamız ile fitness ve pilates eğitimi almak istiyorsan, Trio Atletic Club'a gel!

HEMEN ARAYIN
Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım.