TRIO ATHLETIC CLUB

Trio Athletic Club, Trio Yaşam Merkezi içerisinde bulunan DYC Turizm İşletmecilik Ticaret A.Ş bağlı bir işletmedir. Trio Athletic Club 2000 metre kare alana kurulu, içerisinde tek pota basketbol sahası, açık yüzme havuzu, fitness alanı, grup dersleri stüdyosu bulunan şehrin en sosyal spor kompleksidir.

Son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile üyelerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. Kullandığı sistemler itibari ile üye güvenliğini ve veri gizliğini en üst seviyeye çıkarmıştır. 

En büyük felsefemiz, bireyleri günlük hayatın yoruculuğundan ve stresinden uzaklaştırıp onları ruhsal olarak zinde tutmak, fiziksel olarak da fit hale getirmektir.

TESİSİMİZ

SORULARINIZ:

Athletic club mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulamada çıkan tek kullanımlık qr kod ile turnikelerden giriş yapabilirsin.

Üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik grup derslerimiz yapılmakta ve tüm üyelerimize ücretsizdir.

Yapılan dersin içeriğine göre derslerin süreleri değişebilmektedir, daha net bilgi için kulüp ile iletişime geçebilirsin.

Rezervasyon gerekmemektedir.Ders programında yazan saatlerde grup stüdyoda bulunmanız yeterli.

Üyeliğini başlattıktan sonra eğitmenlerimiz tarafından vücut analizin yapılır ve sonrasında amacına yönelik antrenman programın mobil uygulama üzerinden oluşturulur.

Uzun dönem üyeliklerimizde uzman diyetisyenimiz tarafından destek verilmektedir.

Ayda bir misafir getirme hakkın bulunmaktadır. (Üyelik tiplerine göre değişiklik gösterebilir.)

Duş, tuvalet, saç kurutma makinası gibi hizmetler mevcut ve tamamı ücretsiz. Dolabını daha güvenli kullanmak için asma kilidini yanında getirmen tavsiye edilir.

Kendi sağlığın ve diğer misafirlerimizin sağlığı için antrenman ve duş havlusu getirmeyi unutma.

Kulüp üyelerimizin kullanımına özel 2 saatlik otopark kullanımı ücretsizdir.

Evet, kulübümüzde wifi hizmeti var.

info@trioathleticclub.com adresinden veya  0224 483 60 20 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsin.